Uczelnieinfo.pl

Aktualności

Studiuj prawo od lutego w SWPS Drukuj Email

PowiększMarzysz o studiowaniu prawa? W SWPS mamy dla ciebie wyjątkową ofertę. Zapisz się na studia w dniach 15 stycznia-15 lutego 2010 r. i dołącz do społeczności studentów SWPS. W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez kandydatów i duże zainteresowanie studiami prawniczymi na naszej Uczelni, przyjmujemy na I, II, III i IV rok. W trakcie studiów zostaną uzupełnione przedmioty, które były wykładane w semestrze zimowym, a Ty będziesz mieć wspaniałą okazję zdobycia wiedzy od najlepszych wykładowców prawa w kraju i uczenia się w najlepszej niepublicznej uczelni humanistycznej w Polsce, o mocnej pozycji na rynku edukacyjnym.

Podczas studiów możesz wyspecjalizować się w dziedzinach prawa cywilnego, karnego lub międzynarodowego, ale także poznać zagadnienia prawa medycznego i farmaceutycznego, własności intelektualnej, mediacji w konfliktach rodzinnych czy problemów mniejszości. Liczne ćwiczenia warsztatowe, obserwowanie rozpraw sądowych w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi lub cotygodniowe spotkania „O prawie przy kawie” pozwolą ci na zastosowanie wiedzy w praktyce i wymianę poglądów z innymi studentami.

Jak podkreśla Dziekan Wydziału Prawa, dr hab. Teresa Gardocka,
Chcemy, żeby absolwenci prawa mogli liczyć na interesującą pracę zaraz po studiach, zatem oprócz rzetelnego przygotowania do aplikacji, dajemy możliwość zdobycia rzadkich umiejętności z zakresu prawa medycznego, mediacji, prawa własności intelektualnej. Naszym celem jest, aby absolwent prawa w SWPS mógł powiedzieć o sobie nie tylko „jestem prawnikiem”, ale także „mam wiedzę z zakresu własności intelektualnej, prawa medycznego czy mediacji znacznie większą niż przeciętny absolwent prawa” albo „jestem prawnikiem, ale też znam się na psychologii biznesu”, a nawet „jestem prawnikiem, ale też jestem bardzo dobrze przygotowany do służby zagranicznej”. Wiemy, że niemal każdy absolwent prawa marzy o aplikacji sądowej, prokuratorskiej, notarialnej, adwokackiej czy radcowskiej – przygotujemy studentów do trudnych, egzaminów konkursowych. Jednak wiedząc, że droga zawodowa nie każdego doprowadzi do noszenia togi, mamy ofertę także dla tych, którzy szukają innej formy prawniczej kariery.

Serdecznie zapraszamy – prawo w SWPS to twoja szansa na przyszłość.
Szczegółowe informacje: http://www.swps.pl/index.php/prawo.html lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 22 517 96 35.