Uczelnieinfo.pl

Aktualności

Szwedzki stół z ofertami pracy
Wpisany przez Administrator
Piątek, 12 Marzec 2010 13:43
PDF Drukuj Email

dni-kariery-aiesecJuż 23 marca warszawscy studenci i absolwenci uczelni wyższych będą mieli szansę podbić stołeczny rynek pracy. W Pałacu Kultury i Nauki po raz kolejny odbędą się Dni Kariery – największe targi pracy, praktyk i staży w Polsce.

Na targach, organizowanych w Warszawie już po raz 19, pojawi się w tym roku nie mniej niż 60 prestiżowych wystawców. Będą wśród nich takie firmy, jak PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young, Mars czy Nestle. Ich przedstawiciele chętnie przybliżą studentom zasady rekrutacji i realia pracy na oferowanym stanowisku, a zainteresowani będą mogli bezpośrednio u nich zostawić swoje CV.

Dniom Kariery towarzyszyć będzie bezpłatny cykl profesjonalnych szkoleń i warsztatów (22-25 marca). Akademia Umiejętności ma na celu umożliwienie studentom rozwinięcie takich cech, które pozwolą im potem sprostać wymaganiom stawianym przez dzisiejszy rynek pracy.  Dokładna lista tematów wraz z możliwością bezpośredniego zapisu na wybrane szkolenia jest dostępna na stronie internetowej Dni Kariery.

Organizatorem Dni Kariery jest AIESEC – międzynarodowa organizacja studencka, umożliwiająca młodym ludziom rozwój w interesujących ich kierunkach.

Więcej informacji na stronie www.dnikariery.pl